Romans, młodzieżowa, a może… autobiograficzna?

RybkaBM

Zacznijmy od spraw oficjalnych:

  1. Dziękuję za zainteresowanie książką – egzemplarze „31 korytarzy” powoli znikają z internetowych księgarni i wędrują do Waszych rąk, co bardzo mnie cieszy! Zachęcam do kupna, wystawienia oceny na Facebooku bądź Lubimy Czytać oraz do napisania recenzji. To dzięki Wam i Waszym opiniom będę mogła dalej rozwijać się w kierunku literackim.
  2. Książką jest już dostępna w EMPIKU.
  3. Przypominam o spotkaniu autorskim 9 stycznia w Bibliotece Manhattan w Gdańsku Wrzeszczuhttp://cojestgrane24.wyborcza.pl

No to teraz już mniej formalnie:

Książka trafiła do najróżniejszych działów w księgarniach: literatura młodzieżowa, literatura kobieca, romans, a nawet literatura erotyczna (dlaczego?). Jednak nigdy nie podejrzewałabym, że ktoś nazwie „31 korytarzy” autobiografią… Jak wspomniałam niegdyś na blogu, postać Amelii przejęła cząstkę mnie; czasem posługuję się nią do wygłaszania własnych opinii oraz osądów. Ponadto przy pomocy głównej bohaterki opowiadam o ważnej dla mnie kwestii, a mianowicie depresji, z którą borykałam się zarówno ja, jak i moi bliscy. Poruszę ten temat na spotkaniach autorskich, nie ma chyba lepszego źródła informacji od osoby, która dzieli się własnymi doświadczeniami – mam nadzieję, że będę w stanie komuś pomóc, kogoś zainspirować, uświadomić. Lecz na tym moja autobiograficzna ingerencja w książkę się kończy, dlatego proszę o dystans i odróżnianie Amelii od osoby, która ją stworzyła. Wszyscy bohaterowie są wypadkowymi osób, które spotkałam, są zbiorem cech (fizycznych oraz psychicznych) najróżniejszych ludzi.


<><

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s